Bugün 20 Ocak 2019 Pazar
 • Antalya10 °C
 • IMKB

  %
 • Altın
  219,530
  %-0.96
 • Dolar
  5,3279
  %-0.70
 • Euro
  6,0542
  %-0.85
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Döşemealtı ve KONGED ortak proje yürütecek
08 Şubat 2018 Perşembe 13:13

Döşemealtı ve KONGED ortak proje yürütecek

DÖŞEMEALTI Belediye Başkanı Turgay Genç, Konyaaltı Gençlik Derneği (KONGED) Başkanı Ahmet Alper Alveroğlu ve yönetim kurulu üyelerini kabul etti.

DÖŞEMEALTI Belediye Başkanı Turgay Genç, Konyaaltı Gençlik Derneği (KONGED) Başkanı Ahmet Alper Alveroğlu ve yönetim kurulu üyelerini kabul etti.

KONGED Başkanı Ahmet Alper Alveroğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç'i ziyaret etti. KONGED'in 5 yıl önce kurulan partiler üstü bir sivil toplum örgütü olduğunu kaydeden Alveroğlu, "900'ün üzerinde üyesi bulunan ve 300'e yakın saha projesi geliştiren sivil toplum örgütüyüz. İsmimiz Konyaaltı Gençlik Derneği olmasına rağmen 7 ilçede başkanlığımız mevcut. Hızla gelişen ve büyüyen Döşemealtı'nda da başkanlık kurduk. Gençlere yönelik hayata geçirdiğiniz Döşemealtı Gençlik Meclisi (DÖGEM), gençlik merkezi, kent meydanları, ekolojik kreş ve trafik eğitim parkı projelerinizi yakından takip ediyoruz. Çok büyük bütçeli Belediyelerin bile cesaret edemediği büyük projelere imza atmanız nedeniyle derneğimiz adına sizi kutluyor ve ortak çalışmalar yapmak istiyoruz" diye konuştu.

'DÖŞEMEALTI'NDA İLKLERİ YAPTIK'

Sivil toplum örgütleri ile işbirliği içinde çalışmalar yaptıklarını anlatan Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç de "Bütün büyük yatırımların planlı tek rezerv alanı Döşemealtı. Bu hızlı büyüme ve gelişimi sağlamak için tüm ekibimle çalışıyoruz. Amacımız bölgemizi hak ettiği yere taşımak. Çünkü Döşemealtı yeni Antalya'nın kurgulanacağı alan. Göreve geldiğimiz günden bu yanı ciddi değişim yarattık. Bölgenin tarihi ve kültürel değerlerini koruyarak modern kentleşmeye yönelik çalışmalar yapıyoruz. Bütün ortak projelere açığız. İlçemizi kalkındıracak ve tanıtımını sağlayacak projeler geliştirmek ve hayata geçirmek için sizlerle çalışmaktan mutluluk duyarız" dedi.

SOSYAL PROJELERDE ORTAK ÇALIŞMA KARARI

Belediye Başkanı Genç ve KONGED Başkanı Alveroğlu kentin en donanımlı ve modern tesislerinden birisi haline gelen trafik eğitim parkıyla ilgili ortak çalışma yapma kararı aldı. Başta Belediye personeli olmak üzere ilçede trafik eğitimi verilmesi kararlaştırıldı. Nar Masa ve DÖGEM vekilleri ile ortak çalışmalar yapılacak.

FOTOĞRAFLI

Döşemealtı ve KONGED ortak proje yürütecek

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 449 defa okunmuştur
Tüm Hakları Saklıdır © 1983 Antalya Son Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 242 311 76 60 0 242 311 76 61 | Faks : 0 242 311 46 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim