Bugün 19 Mayıs 2019 Pazar
 • Antalya23 °C
 • IMKB

  %
 • Altın
  248,760
  %-0.53
 • Dolar
  6,0406
  %0.28
 • Euro
  6,7414
  %0.12

Pınar Aksoy

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Pınar Aksoy

Radyo frekansın ne durumda

09 Kasım 2018 Cuma 04:46
Merhaba Sevgililer, Her zaman ve her şey, tam istediğimiz gibi olsun, tam istediğimiz zamanda olsun isteriz. Duamız, talebimiz, niyetimiz bu yöndedir. Bekleriz olsun diye... Bekleriz... Bekleriz... Hep bekleriz... Sonra da “Eee ben o kadar dua ettim, o kadar istedim, olmadı...” Aslında ve göremediğimiz noktada, her şey olması gerektiği gibi işliyordur. Algoritma MÜKEMMEL’ dir.
 
Ve de öyledir. Eee o zaman dualara ne oldu? Ne oldu Sizce?? Beklenti içine girdiğinizde, acele ettiğinizde, niyetinize şüphe düşürdüğünüzde, hayati kıldığınızda dualara ne oldu? Niyetlere ne oldu? Ne oldu biliyor musunuz? Niyetlerinizin, dualarınızın önüne kocaman bir duvar LAAAAP! diye indi! Tüm istekleriniz, dualarınız, niyetleriniz o duvar arkasında kaldı! Ama neden? Neden ?? Şöyle ki; hem Yaratıcı’ndan istiyorsunuz, bir şey talep ediyorsunuz hem de şüpheleniyor, endişe ediyor, kuşku duyuyor, ya olmazsa diyorsunuz. Beklenti içine girdiğinizde, hayati kıldığınızda, kuşkuya düştüğünüzde, acele ettiğinizde başka ne olacaktı ?? Şu mesajı gönderdiniz siz bir kere, daha ne olsun : “Ben duamı ettim, niyetimi koydum, istekte bulundum AMA olmayacağını düşünüyorum, bu nedenle endişeliyim.
Tam olarak İNANMIYORUM. Bu iş OLMAYACAK!”
 
Sevgili Evren, Sevgili Yaratıcı, Sevgili Üstün Zekâ (Ne ise O) mesajı alıyor ve uyguluyor. Diyor ki “Bu frekansın müziğini çalıyorsan, bu frekansın müziğini duyarsın çünkü sistem böyle işliyor.” , İşte olan bu! Bir de size küçük bir tavsiye (en çok yaptıklarımızdan...) : Mantık yürütmeyin! Mantık yürütmeyin! Mantık yürütmeyin! Frekansınızı düşürdüğünüz andır!
 
O Mükemmel Zekâ, O Yaratıcı, O Kusursuz Evren...( Ne ise O!) Sınırlı ve kuşkucu zihnimizle, bu büyük algoritmanın nasıl işlediğini anlayabileceğimizi sanıp sonuca mı varıyoruz? Bütünü görebildiğimizi mi sanıyoruz? Ne büyük yanılgı! İşte kırılma noktanız bu an! O çok sevdiğimiz Egomuzu(zihnimizi) konuşturmaya başladığımız an! Siz seçiminizi yaptınız bile! Olmayacağına inandığınızın frekansını gönderdiniz. Frekans ibreniz hangi ayara geldi ise o frekansın müziğini duyacaksınız. Bundan daha normal bir şey olamaz.
 
O nedenle kimseyi suçlamayın! Geçmiş olsun! Vakti geldiğinde o çok istediğiniz meyveyi yiyeceksiniz. Daha ne olsun! Frekansınızı yüksek tutun! İsteğiniz müziği seçmek sizin elinizde! Radyonun ayar düğmesi parmaklarınızın ucunda! Beklentiye girmeyin! Hayatınıza devam edin! Geleni sevgiyle kabul edin! Sevgilerimle
Bu yazı toplam 13885 defa okunmuştur.
Tüm Hakları Saklıdır © 1983 Antalya Son Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 242 311 76 60 0 242 311 76 61 | Faks : 0 242 311 46 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim