Bugün 19 Ocak 2020 Pazar
 • Antalya6 °C
 • IMKB

  %
 • Altın
  294,762
  %0.74
 • Dolar
  5,8926
  %0.63
 • Euro
  6,5369
  %0.30

Mustafa Yetgin

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mustafa Yetgin

Ücretsiz danışmanlık hizmeti

15 Temmuz 2019 Pazartesi 02:19

Belediyelerin görev alanlarını genişleterek, sağlıktan kültüre, eğitimden sanata kadar geniş bir alanda hizmet vermeye başlaması kanaatimce olumlu. Bu olumlu çalışmalar da zaten zaman geçtikçe meyvelerini vermeye başlıyor. Danışmanlık hizmetlerinden tutun da, kurslara, ve seminerlere kadar her alanda vatandaşla buluşan projeler önemlidir. Bugün Büyükşehir Belediyesi’nin yararlı bir etkinliğinden bahsetmek istiyorum sizlere. Antalya Büyükşehir Belediyesi, halkın sağlık, sosyal, psikolojik ve hukuksal ihtiyacına ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyor. Aile Eğitim ve Sosyal Hizmet Merkezlerinde desteğe ihtiyacı olan vatandaşlar uzmanlarla görüşerek sorunlarına çözüm buluyor. Bilhassa hukuk ve diyetisyen bölümüne halk yoğun ilgi gösteriyor.
 Antalya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’na bağlı Haşim İşcan Aile Eğitim ve Sosyal Hizmet Merkezi’nde halka diyetisyen, psikolog, çift  danışmanı ve çocuk gelişim uzmanı eşliğinde birebir danışmanlık hizmeti veriliyor. Ayrıca Haşim İşcan, Çamlıbel, Fatih ve Ünsal Aile Eğitim Merkezleri’nde 2 ay boyunca yaz dönemi yetişkin ve çocuk kursları düzenleniyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi, halkın sağlık, sosyal, psikolojik ve hukuksal ihtiyacına ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyor. Aile Eğitim ve Sosyal Hizmet Merkezlerinde desteğe ihtiyacı olan vatandaşlar uzmanlarla görüşerek sorunlarına çözüm buluyor.Özellikle hukuk ve diyetisyen bölümüne halk yoğun ilgi gösteriyor.
 Antalya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’na bağlı Haşim İşcan Aile Eğitim ve Sosyal Hizmet Merkezi’nde halka diyetisyen, psikolog, çift  danışmanı ve çocuk gelişim uzmanı eşliğinde birebir danışmanlık hizmeti veriliyor. Ayrıca Haşim İşcan, Çamlıbel, Fatih ve Ünsal Aile Eğitim Merkezleri’nde 2 ay boyunca yaz dönemi yetişkin ve çocuk kursları düzenleniyor. Bu kursların fayda getireceğini düşünüyorum. Emeği geçenlere şimdiden teşekkür etmek lazım. Sağlıcakla kalın.

 

Bu yazı toplam 429 defa okunmuştur.
SPOR
Tüm Hakları Saklıdır © 1983 Antalya Son Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 242 311 76 60 0 242 311 76 61 | Faks : 0 242 311 46 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim