Bugün 18 Temmuz 2024 Perşembe
 • Antalya28 °C
 • IMKB

  %
 • Altın
  2614.315
  %-0.24
 • Dolar
  33.0693
  %0.07
 • Euro
  36.1916
  %0.42
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yüz Plastik Cerrahisindeki Güncel Uygulamalar Başkent Kbb Günlerinde Ele Alındı
21 Aralık 2022 Çarşamba 11:08

Yüz Plastik Cerrahisindeki Güncel Uygulamalar Başkent Kbb Günlerinde Ele Alındı

Başkent Kulak Burun Boğaz Günleri çerçevesinde düzenlenen Blefaroplasti ve Yüz Plastik Cerrahi Uygulamaları konulu toplantı Başkent Üniversitesi Adana...

Başkent Kulak Burun Boğaz Günleri çerçevesinde düzenlenen Blefaroplasti ve Yüz Plastik Cerrahi Uygulamaları konulu toplantı Başkent Üniversitesi Adana Dr. Turgut Noyan Uygulama ve Araştırma Merkezi Kışla Yerleşkesinde gerçekleşti.

Başkent Kulak Burun Boğaz Günleri Toplantıları'nın, her yıl farklı bir konuyu ele alarak tartışmayı amaçladığına dikkat çeken Başkent Üniversitesi Adana Dr. Turgut Noyan Uygulama ve Araştırma Merkezi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. İsmail Yılmaz, "Bu seneki konumuz KBB hekimlerinin yoğun ilgi duyduğu ve her geçen gün gelişmekte olan yüz plastik cerrahisi. Konuyla ilgili bu yıl düzenlediğimiz altıncı toplantımız. Başkent Üniversitesi KBB Anabilim Dalı'nın Yüz Plastik Cerrahisi konusunda gerek yetiştirdiği hekimlerin, gerekse düzenlediği toplantıların camiamız tarafından takdirle izlenmesinden mutluluk duyuyoruz. Yüz Plastik Cerrahisinin önemli alt konularından biri olan göz kapağı estetiğini ve çeşitli uygulamaları konuşacağımız toplantımıza ev sahipliği yapan Merkez Müdürümüz Prof. Dr. Birol Özer'e, sunumlarıyla katkıda bulunan, ilgi gösterip katılım sağlayan tüm meslektaşlarımıza, Başkent Üniversitesi Adana Dr. Turgut Noyan Uygulama ve Araştırma Merkezi çalışanlarına emeklerinden dolayı teşekkür ederim" dedi.

İlk üç oturumda Prof. Dr. Alper Nabi Erkan, Doç. Dr. Volkan Akdoğan, Doç. Dr. Erkan Eşki'nin başkanlıklarıyla, göz kapağı cerrahisinde ameliyat öncesi değerlendirme, üst göz kapağı cerrahisi, alt göz kapağı cerrahisi, göz kapağı cerrahisinin komplikasyonları, bişektomi, dudak kaldırma, kaş kaldırma yöntemleri, yağ grefti ile yüz gençleştirme, yüzde botoks uygulamalarının uzman hekimlerce sunumları yapıldı. Doç. Dr. Evren Hızal'ın başkanlığında dördüncü oturumda canlı cerrahi uygulamaları katılımcılar tarafından ilgiyle izlendi.

Antalya Son Haber

Bu haber toplam 3877 defa okunmuştur
SPOR
Tüm Hakları Saklıdır © 1983 Antalya Son Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 242 311 76 60 0 242 311 76 61 | Faks : 0 242 311 46 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim